Selection Process

Rekrutacja

Poszukujemy absolwentów różnych kierunków studiów, którzy posiadając wymagane umiejętności i kwalifikacje wraz z odpowiednim doświadczeniem zawodowym i cechami osobowymi będą stanowić wartość dodaną dla naszych klientów na całym świecie.

Przebieg rekrutacji

W pierwszym kroku procesu rekrutacji prosimy kandydatów o wypełnienie wniosku na stronie. Należy załączyć CV w języku angielskim i zachować dokument bez polskich znaków w nazwie pliku.

Drugim krokiem procesu jest wstępna telefoniczna rozmowa kwalifikacyjna z przedstawicielem zespołu ds. Pozyskiwania Talentów. Najlepsi kandydaci otrzymają zaproszenie na spotkanie z przedstawicielem biznesu w celu dalszej weryfikacji. Sukces na tym etapie zostanie zwieńczony ofertą zatrudnienia i wtedy zostaje już tylko z niecierpliwością czekać na rozpoczęcie kariery w State Street.

Rozpocznij karierę w State Street

Poszukujemy:

  • Studentów ostatnich lat studiów, którzy łączą w sobie doskonałą umiejętność komunikacji ze zdolnościami akademickimi
  • Absolwentów z tytułem licencjata lub magistra w dziedzinie księgowości, finansów, biznesu lub ekonomii — choć rozpatrujemy także podania kandydatów-absolwentów z innych dziedzin
  • Osób poszukujących pracy w sektorze usług finansowych

 

Charakterystyka idealnego kandydata:

  • Dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i myślenia analitycznego
  • Umiejętności komunikacji interpersonalnej, ustnej i pisemnej
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność wykonywania zadań indywidualnie i w zespole
  • Znajomość aplikacji Microsoft Office oraz otwartość na poznawanie nowych technologii/systemów
  • Profesjonalizm, niezawodność i wiarygodność

 

Aplikuj teraz
Należy wybrać Europe/Middle East/Africa, przeczytać i zaakceptować politykę ochrony prywatności, a następnie rozpocząć wyszukiwanie wpisując Poland jako słowo klucz w okienku wyszukiwarki.

Stanowiska wyższego szczebla tzw. ‘advanced-level’

Zapoznaj się z naszą propozycją rozwoju swej kariery w ramach naszej kadry menadżerskiej. Poszukujemy kandydatów najlepiej z udokumentowanym doświadczeniem w sektorze usług powierniczych oraz/lub księgowości ds. funduszy inwestycyjnych. Kandydaci muszą posiadać udokumentowaną historię z zakresu zarządzania personelem, doskonałe umiejętności komunikacyjne – w tym płynną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – oraz zdolności przywódcze.

Aplikuj teraz
Należy wybrać Europe/Middle East/Africa, przeczytać i zaakceptować politykę ochrony prywatności, a następnie rozpocząć wyszukiwanie wpisując Poland jako słowo klucz w okienku wyszukiwarki.